Outsourcing czyli stały serwis bhp dla Twojej firmy

Prowadzimy działania serwisowe dla wielu firm na terenie całego kraju. Nasi Klienci często decydują się na stałą współpracę z nami oczekując dobrego dopasowania usługi pod swoje potrzeby. Serwis zapewniamy głównie w oparciu o nasz zespół kadry posiadający odpowiednie kwalifikacje. Tym różnimy się od większości konkurencji, że pracujemy zespołowo. Nasze biuro jest czynne w każdy dzień roboczy. Zawsze jest ktoś z naszego zespołu do Twojej dyspozycji

Standardowy serwis to za mało?

Każdy problem wymaga indywidualnego podejścia. W wybranych przypadkach współpracujemy często z kadrą dwóch łódzkich uczelni: Politechniki Łódzkiej oraz Uniwersytetu Łódzkiego, aby móc stawiać czoła wyzwaniom. Jeśli to nie satysfakcjonuje nas przy rozwiązaniu problemów korzystamy z pomocy wielu innych zewnętrznych specjalistów np. korzystamy z wiedzy ekspertów Urzędu Dozoru Technicznego.

Doświadczenie

Mimo, że nasza spółka działa organizacyjnie od 2013 roku, to posiadamy grono Klientów z którymi współpracujemy od samego początku działania spółki. Na indywidualnych spotkaniach na życzenie przedstawiamy nasze referencje. Już teraz przejdź do zakładki kontakt i zaproś nas na spotkanie. Dołożymy wszelkich starać, aby zaproponować Tobie serwis szyty pod Twoje potrzeby!