Bezpłatne konsultacje dotyczące bhp dla pracodawców

Dla kogo są przeznaczone konsultacje bhp?

Konsultacje zwyczajowo są udzielane w naszej siedzibie. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej porady dla pracodawców dotyczącej spraw związanych z bhp. Podczas spotkania w ramach bezpłatnej porady można uzyskać wsparcie dotyczące:

Warunkiem  uzyskania bezpłatnej porady jest udokumentowanie swojego statusu pracodawcy (NIP, KRS, dokument potwierdzający tożsamość). Postępowanie takie jest spowodowane tym, że nie udzielamy porad pracownikom – tylko i wyłącznie pracodawcom!

Bezpłatne konsultacje zwyczajowo trwają do 30 minut. Podczas spotkania po wcześniejszym uzgodnieniu z konsultantem mogą być poruszane inne tematy niż te, które wymienione są powyżej.

Jak skorzystać z bezpłatnych konsultacji bhp?

Zapraszamy do korzystania z bezpłatnych konsultacji – jesteśmy do Państwa dyspozycji – proszę przejść do zakładki kontakt i w dowolny sposób umówić się na spotkanie. Uwaga ilość bezpłatnych konsultacji dostępnych dla pracodawców jest ograniczona ilościowo. Nie zwlekaj skontaktuj się z nami już teraz!

Formularz kontaktowy
Po wypełnieniu formularza i jego wysłaniu kopia zgłoszenia powinna dotrzeć również do Ciebie. Prosimy sprawdzić skrzynkę odbiorczą lub folder spamu. Wiadomość powinna dotrzeć do Ciebie w ciągu kliku minut.